Програм за коришћење слободног времена у кућним условима Featured

Поштовани ђаци, родитељи, учитељи

Пред вама је предлог програма за ефикасно спровођење слободног времена. Он је шаролик и прилагођен различитим афинитетима ученика. Неко ће радити већину понуђених активности, неко тек по нешто. Важно је знати да слободно врмеме заузима значајан део сваког човека па и детета те да је веома важно како ће оно бити искориштено. Од тога какве садржаје конзумирамо, такве ћемо и генерације обликовати.

Овај програм је предлог активности за провођење слободног времена ( који би могао дати добре резултате у креирању личности детета). То наравно не значи да је непромењив. У зависности од узраста детета, окружења у ком дете живи и индивидуалности овај програм треба прилагодити и понудити деци и родитељима. Битно је да има повратне информације о томе како дете конзумира слободно време и још битније интервенције од стране нас просветних радника, ако приметимо да то не иде онако како би требало ( за то смо ми сасвим довољно компететни).

Педагог: Тања Балмзовић

тел.: 060/24 42 421

( свакодневно од 10.00 – 12.00 часова)

Вука Караџића 4, 26310 Алибунар